Torba z Misją to projekt Nurture the World skierowany do partnerów biznesowych, takich jak: banki, korporacje, sklepy, szkoły, uczelnie wyższe, organizatorzy imprez sportowych.


Torba z Misją = torba dla Ciebie/klienta + CSR dla Twojej firmy + Twoja pomoc dla organizacji charytatywnejTorba z Misją to projekt Nurture the World, który Państwa firma może zrealizować w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

Zamawiając Torby z Misją, oprócz realizacji celów marketingowych, PR i CSR swojej firmy, przekazujecie Państwo donację na cele charytatywne do organizacji przez siebie wskazanej lub organizacji współpracującej z Nurture, bowiem Nurture przekazuje część dochodu z zakupionych przez Państwa Toreb z Misją na cel społeczny.

Ponadto, włączając się do projektu Torba z Misją, wspieracie Państwo z Nurture lokalną ekonomię, wspólnie pomagamy zredukować bezrobocie, promujemy polskich przedsiębiorców oraz lokalne produkty i usługi.

Pytania i szczegóły dotyczące współpracy i zamówienia prosimy kierować na email: zamowienia@nurture.pl

Zapraszamy do współpracy!
Nurture the World team

Stwórz swoją torbę

WYBIERZ ROZMIAR TORBY

WYBIERZ MATERIAŁ - 100% BAWEŁNA

WYBIERZ KOLOR

DODAJ LOGO LUB WPISZ TEKST

WYBIERZ DODATKI
USZY
METKA
KIESZEŃ

WYPEŁNIJ FORMULARZ - PRZYGOTUJEMY WYCENĘ

*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe w celu poprawnego przesłania wiadomości.

Oferujemy CSR dla firm:Przy zamówieniu min 300 toreb, przekazujemy donacje na dowolnie wskazaną przez klienta organizację lub sugerujemy jedną z organizacji charytatywnych z którymi współpracujemy.