Monika Jabłońska

Pomysłodawczyni i założycielka Nurture the World. Ukończyła prawo na uniwersytetach w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Jest także magistrem literatury, oraz autorką książki o literaturze Jana Pawła II tłumaczonej na kilka języków. Obecnie kończy doktorat z prawa i biznesu.

Klaudia Kośnik

Klaudia to twórcza, ambitna, pracowita i pogodna osoba o wielkim sercu, która pomaga nam na różnych etapach projektu Nurture. Dodatkowo, przygotowuje dla nas raporty, zestawienia, robi analizy rynku i pomaga w sprawach księgowych.

Agnieszka Długoborska

Agnieszka, to wspaniała i kreatywna osoba o złotym sercu. Z pomocą Agnieszki powstają produkty Nurture, to ona czuwa nad ich produkcją. Jej doświadczenie, dbałość o szczegóły, pomysły i pogoda ducha, wzbogacają projekt Nurture, czyniąc go jeszcze piękniejszym. Dzięki Agnieszce, nasze produkty są jeszcze bardziej wyjątkowe.

Justyna Napiórkowska

Justyna jest z nami od pierwszych chwil istnienia Nurture w Polsce. Nie tylko wykonuje sesje zdjęciowe dla Nurture, ale także przygotowuje dla nas projekty graficzne. Justyna swoja wiedzą, dobrym sercem i ciepłym słowem, usprawnia nasze działania na różnych etapach Nurture w Polsce.

Helena Korniejew

Helena to wyjątkowa, pogodna i przemiła osoba, która nie tylko wspiera projekt Nurture w kontaktach z mediami ale także jest świetnym głosem doradczym przy różnych projektach biznesowych. Praca z Heleną, to nie tylko radość ale przede wszystkim poczucie dobrze wykonanego zadania, bo Helena jest profesjonalistką w każdym calu.

Anna Bogucka

Dołączyła do zespołu Nurture The World Polska, bo wierzy w naszą misję i uwielbia pomagać innym.
Odpowiada za projekty CSR, kampanie oraz relację z partnerami biznesowymi. Ania jest kreatywna, otwarta na ludzi i świat, lubi nowe wyzwania. Wniosła do naszego projektu dodatkowe pokłady dobrej energii i dużo radości. Bardzo się cieszymy, że jest z nami.